Pominięcie ostatniej różowej tabletki Vibin Mini

Witam! Mam problem. Mianowicie wczoraj (wtorek) miałam przyjąć ostatnią różową tabletkę Vibin Mini. Jednak zapomniałam o niej i wzięłam ją następnego dnia, w środę. Niestety minęło więcej niż 12 godzin. Powinnam zrobić teraz normalnie 7-dniową przerwę, czy zacząć kolejny blister? Co sprawi, że ciągłość zabezpieczenia zostanie utrzymana? Pozdrawiam!

Proponuję nie robić przerwy i przez kolejne 7 dni stosować dodatkową metodę antykoncepcji. na przyszłość-jeśli zapomni Pani tabletki w trzecim tygodniu przyjmowania, proszę potraktować "dzień zapomnianej tabletki" jako pierwszy dzień przerwy.