Pomoc w ustaleniu daty zapłodnienia dla 27-latka

Witam moja partnerka jest w 14 tygodniu ciazy termin porodu jest na 22 sierpnia 2014 czy jest mi wstanie ktos pomoc w kwesti kiedy moglo dojsc do zaplodnienia mieszkamy na odleglosc jak narazIe i jedyny okres w ktorym sie widzielismy to 25 do 29 listopada czy jest to mozliwe bardzo prosE o pomoc i fachowa odpowiedz dziekuje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Prawdopodobny okres poczęcia to 26.11.2013 r. - 02.12.2013 r.