Ponawiające się zapalenie skóry

Witam. Po raz trzeci w ciągu dwóch miesięcy mam zapalenie skóry. Za pierwszym razem były ropiejące rany na ramieniu i twarzy, ustąpiło po Dalacinie, ale po tygodniu musiałam już brać Bioracef, gdyż bardzo spuchł mi łokieć, zrobił się czerwony i pokryty był żółto-zieloną ,,skorupą". Wszystko było dobrze, ale po miesiącu pojawiły się ropiejące rany na okolicach bikini i łokieć znowu puchnie i zaczyna robić się czerwony, zażywam Dalacin. Co to może być? Czy to normalne, że zapalenie powraca?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis wskazuje na nawracający stan zapalny. Nie można wykluczyć innej przyczyny nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.