Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 2 5 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Zastanawiam się nad powiększeniem penisa kwasem hialuronowym. Czy muszą być spełnione określone warunki aby móc poddać się takiemu zabiegowi? Mój członek ma 17-18cm w wzwodzie. Proszę nie poruszać kwestii psychologicznych. Chciałbym się dowiedzieć, czy coś takiego jest bezpieczne i jakie niesie za sobą konsekwencje (czy np. jeśli zdecyduję się raz to czy będę musiał cyklicznie taki zabieg powtarzać, bo np. coś nie będzie działać poprawnie). Jaka powinna być szacowana kwota takiego zabiegu?
MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu

Jak wygląda powiększanie piersi?

Witam Pana,

Jesli nie chce Pan poruszać kwestii psychologicznych, to powinien Pan skontaktować się z lekarzem medycyny estetycznej w celu wyjasnienia wszystkich Pana wątpliwości. Każda interwencja ( nawet z zakresu medycyny estetycznej) niesie ze sobąryzyko powikłań- reakcji alergicznej, nieoczekiwanych działań niepożądanych czy po prostu niepełnienia oczekiwań pacjenta. Zabiegi z kwasem hialuronowym mająto do siebie, ze trzeba je powtarzać, gdyż kwas w ciągu kilku -dkilkunastu miesięcy się wchłania. Co do kwoty, to nie wiem jaka powinna być, ale ceny zabiegów dyktuje "rynek" czyli zainteresowani danym zabiegiem ;-)

Pozdrawiam!

Specjalistka w dziedzinie psychiatrii, seksuolog oraz psychoterapeuta. Posiada uprawnienia Fellow of the European Board of Sexual Medicine nadane przez Europejskie Towarzystwo Medycyny Seksualnej ESSM. Związana z Instytutem Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.
0

Należy udać się do lekarza medycyny estetycznej, cena zabiegu uzalezniona jest od ilości podanego preparatu, a to można ustalić na bezpośredniej konsultacji.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy