Prawdodobieństwo zarażenia się chorobą weneryczną

Jakieś 2 tygodnie temu miałem z dziewczyna seks oralny i pytam co mi Grozi oczywiście to zwykła dziewczyna i nic mi nie jest Ale sporo się naczytalem chce wiedzieć jakie jest prawdopodbienstwo zarażenia się jakimiś groźnymi chorobami i jakie mają objawy bo narazie nic mi nie jest ten seks trwał chwilę z minutę i nie skończyłem w jej ustach proszę o odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Czas trwania raczej nie ma tu znaczenia, ryzyko zależy od historii partnerki. Proponuje udac sie kontrolnie do lekarza rodzinnego.