Problem z odczuwaniem przyjemności podczas stosunku z mężczyzną

Witam, mam 26 lat. Jestem aktywna seksualne 9 lat. Mam problem z odczuwaniem przyjemności podczas stosunku z mężczyzną. Uścislajac czuje podniecenie przed i mam narastajacą potrzebę seksu, ale to niestety jedyne uczucia jakie mi towarzysza, mimo to zawsze staram sie byc zaangażowana w stosunek i nie jestem w nim bierna. Mialam różnych partnerów łozkowych, poszukiwałam myśląc, że to rozwiąże problem. Z doswiadczenia wynika że nie ma to żadnego związku z doswiadczeniem partnera ani 'parametrami przyrodzenia'. Z obecnym partnerem jestem półtorej roku jestesmy otwarci na siebie, nikomu nie dałam się tak poznać od seksualnej strony. Partner jest bardzej doświadczony, ponadto ma możliwości ktorych nie zaobserwowałam u innych partnerów Ten mężczyzna zna moje w ciało doskonałe, wie co mnie podnieca. Lecz kiedy przechodzimy do stosunku, towarzyszy mi uczucie penetracji nic więcej, mimo że organizm reaguje prawidłowo pojawia się wilgoć która narasta. Rozmawiam partnerem na ten temat, jest zdeterminowany i marzy o tym żeby dac mi kiedyś orgazm. Ja tak daleko nie siegam, marzy mi się jakiekolwiek przyjemne uczucie powiązane z penetracja, mysle, ze tyle by mi wystarczyło reszte wypracuje. Nie chce nic za darmo, staram się i poszukuje. Moj partnerzy nigdy nie narzekali na moje łóżkowe zaangażowanie ciężko im było uwierzyc ze nie mam z tego nic.

Dzień dobry,

jeśli nie cierpi Pani na żadna chorobę somatyczną, to wiele z Pani opisu wskazuje na przyczyny leżące po stronie psychiki. Myślę, że dobrym pomysłem byłoby skonsultowanie tego z psychoterapeutą-seksuologiem i ewentualne podjecie psychoterapii.