Problem z prowadzeniem samochodu i zasypianiem przed kierownicą

Dzień dobry. mam 48 lat i od jakiegoś czasu mam problem z prowadzeniem samochodu. objawia się to tym, że w czasie jazdy nagle się "wyłączam''- na pare sekund zasypiam .zdarza się też tak ,że kieruje i widzę wszystko ale nie mam siły reagować. jeżdżę ok 80 km i w nocy śpię w miarę normalnie. co się dzieje ? pozdrawiam

Konieczna jest wizyta u neurologa.trzeba wykonać tez m.innymi badania diagnostyczne

w tym badanie zapisu eeg.

O całości diagnostyki niezbędnej w tym wypadku zdecyduje lekarz bo objawy mogą

mieć różna przyczynę( napad yo rożnym podłożu w tym padaczkowe ,narkolepsja

etc.Sytuacja jest niebezpieczna dla Pani i innych wiec trzeba to zrobić pilnie.

Pozdrawiam ciepło