Problem z tożsamością a rozstanie

MOja dziewczyna zerwala bo jak mowila zbyt bardzo jej uleglem.... ale wiem ze to nie wszystko ja widze u siebie braki w komunikacji oraz nie potrafie byc takim wesolym chlopakiem (swirem) raczej jestem przygnebiony powazny I zamyslony co nie da zadnej dziewczynie stysfakcji bycia ze mn czy to sie zmieni po tym zwiazku poniewaz to byl moj pierwszy w zyciu.... czesto mi mowila ze jestem czerstwy I ciezkim typem... a co najwazniejsze ti to ja wiem staram sie zrobic ze musze wziasc sie w garsc...

Zachęcam do skorzystania z pomocy psychologa i przyjrzenia się z czego wynika obniżony nastrój i niska samoocena. Zmiana jest możliwa! Warto jednak pamiętać, że nie chodzi o to, by stał się Pan kimś innym, ale by bardziej uwierzył Pan w siebie, nauczył się wykorzystywać swoje mocne strony i zasoby, odnalazł własna drogę w życiu i relacjach, która da Panu satysfakcję.

Dzień Dobry Panu,

Nie ukrywam, że Pana zdolności introspekcyjne są duże i byłyby użytecznym narzędziem, właśnie do rozwiązywania Pana problemów osobistych.

Potrafi Pan analizować i interpretować własną sytuację i zachowanie.

Proszę przede wszystkim wewnętrznie podziękować swojej byłej dziewczynie, bo dzięki temu jest to jakaś wskazówka i zachęta równocześnie, żeby sam Pan rozwijał i wzbogacał własną osobowość, żeby mógł Pan osiągać to, co jest dla Pana ważne i być w miejscu, w którym Pan chce być.

To, że prezentuje Pan osobowość refleksyjną, a nie "świra", jest jak najbardziej w porządku i wskazuje na indywidualizm, który jest dzisiaj raczej rzadko spotykanym, bo na topie jest jednorodność i kurczowe trzymanie się ram.

Co miałabym Panu do zaproponowania?

Szkolenia i warsztaty z poczucia własnej wartości, asertywności i komunikacji interpersonalnej.
Proszę zaglądać na strony www, są organizowane takie warsztaty bezpłatne i z których naprawdę warto byłoby skorzystać - albo prywatnie.

Gdyby miał Pan życzenie porozmawiać ze mną, to zapraszam do kontaktu na Skype.

Życzę Panu tylko wartościowej i pięknej relacji,
Irena Mielnik-Madej