Problem z tożsamością płciową

Witam jestem Łukasz mam 23 mam problem gdyż lubie ubierać damskie ciuszki często kupuje ubieram. Podnieca mnie to. Byłem na pierwszej wizycie u pani psycholog. Ona jest od uzależnień i chce mnie przepisać a dobrze mi się z nią rozmawia. Czy to może być uzaleznieni czy fetysz? Mam tez ochote poprostu wyjść gdzieś w sukience i szpilkach. Mam takie myśli. Czy na drugie spotkanie mógłby ubrać np szpilki czy to by było przegięcie? Wydaje mi sie że w tedy lepien było by mi mówić co czuje wtedy gdy to

Psycholodzy czasem decydują się na polecenia innego specjalisty w celu najlepszej pomocy pacjentowi. Jeśli zaleca przekierowanie warto z tego pomysłu skorzystać. W kontekście tego, jak chce się Pan ubrać na sesje- to także warto ustalić ze swoim terapeutą- setting (czyli zasady pracy i jej granice, zarówno te instytucjonalne jak i osobiste danego terapeuty) będą tutaj pomocne.

Dzień dobry,

Dobrze, że p.psycholog kieruje do innego specjalisty, ponieważ Pana problemy nie należą do problematyki uzależnień.