Problem z zaakceptowainiem uzębienia 18-latka

Witam, mężczyzna 18 lat, mam problem z zaakceptowaniem swojego uzębienia, mam krzywe 2 zęby, prawa dwójkę górna i dolna.Mnie osobiście strasznie to przyjmuje mimo iż każdy mówi że jest dobrze i to nic w porównaniu do normalnych wad i ludzi którzy są zmuszeni nosić aparat. Mój brat miał aparat i koszta są trochę przerażające, na tak mała wadę nie potrzeba aparatu słyszałem a chciałbym mieć perfekcyjne uzębienie, jest jakiś mniej kosztowny i skuteczny sposób niż aparat? Proszę o poradę

Krzywe zęby na ogół oznaczają krzywą postawę, zaburzenia połykania i/lub oddychania. Zęby dopasowały się do całej krzywej układanki. Bez dokładnej diagnozy bardzo ciężko jest stwierdzić z jakim rodzajem wady czynnościowej kostnej i zębowej mamy u Pana do czynienia, a tym samym jakie są możliwości leczenia. Pozdrawiam