Problem zalegającej flegmy u 22-latki

Witam. Od jakiegoś czasu mam problem,dotyczy on zalegającej w przełyku/gardle "flegmy". Jest to dość nie przyjemne i dokuczliwe. Codziennie kilkakrotnie (przepraszam za zwrot) "wycharchuję" to.  Jest to dość spora flegma,przeważnie koloru zielonego lub żółtego. Gardło mnie nie boli, nie jestem przeziębiona a mam tak już od kilku miesięcy...od czego to może być?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Przyczyn może być wiele. Pierwsza która nasuwa się na myśl to przyczyna alergiczna. Radziłbym konsultację laryngologiczną. Pozdrawiam.