Problem ze związkami i kontaktami z chłopakami

Mam problem odnośnie związków i kontaktów z chłopakami. Jak dotychczas wszystkie były nieudane i bardzo to przeżywałam(depresja i stwierdzenie zaburzeń osobowości). Obecnie jak tylko jakiś chłopak próbuje nawiązać ze mną kontakt(żarty,wypad na piwo itp) nawet koleżeński w pracy to go odtrącam bo boje się ze to może się przerodzić w jakiś podryw itd. Leczę się na depresje(Asertin 50*1 i padaczkę lamotrix 2*125 i topamax200*2) i chodzę do psychoterapeuty z tym bardzo ciężko mi bo czuję się samotna

Witam,
Myślę, że psychoterapia to bardzo dobry kierunek. Proszę zaproponować ten temat na kolejnym spotkaniu z psychoterapeutą. To ważna sprawa, a być może przyczyna leży dużo głębiej.
Pozdrawiam

Jeśli jest Pani w psychoterapii, warto omówić to ze swoim terapeuta. Zna historie Pani choroby, zaburzenia i trudności i wspólnie będą mogli Państwo poszukać przyczyn tego stanu rzeczy i możliwości zmiany. Warto nadal z zaangażowaniem pracować nad sobą!