Problemy w związku a dzieci

Dzień dobry. Mam problem, mam 21lat mój facet 33lata jesteśmy ze sobą półtorej roku, ona ma z poprzednią kobieta 2 dzieci. Zabierają mu 60% wypłaty więc dla nas prawie nic nie ma. Ciągle się kłócimy, dziecka ze mną nie chce mieć bo ma tamte. Wcale mnie nie przytula ani nic, coraz mniej. Mało ze sobą rozmawiamy prędzej się kłócimy. Co mam robić czy taki związek ma sens? Skoro chyba nawet na rodzinę swoją nie mogę liczyć? Nie wiem sama co robić, kocham go.ale boli mnie to,ciągle płacze.

Witam Panią. Z Pani opisu wynika, że Pani związek kosztuje Panią wiele emocji i trudu. Jest Pani w dylemacie - trochę jak na rozstaju dróg, kiedy nie wiadomo, w którą stronę skręcić. Być może wspólna z partnerem konsultacja (lub kilka konsultacji) u terapeuty zajmującego się pracą z parami/małżeństwami pozwoliłyby Pani poczuć która z dróg jest Pani i jaka decyzja byłaby dla Pani najbardziej rozwojowa.
Pozdrawiam,
Maja Suwalska-Wąsiewicz

Wygląda na to, że macie Państwo inne priorytety ( z różnych względów). Zachęcam do skorzystania z pomocy psychologa par i małżeństw, który pomoże przyjrzeć się wzajemnym wartościom, uczuciom i potrzebom partnerów, a także wypracować rozwiązania, które usatysfakcjonują oboje.