Problemy z erekcją podczas masturbacji

Witam,ostatnio przy masturbacji wystepują u mnie czasami zaburzenia erekcji tzn. słaba erekcja lub jej chwilowy spadek.czasami mam tez pelną erekcje.masturbuję sie prawie codziennie.czy ograniczenie masturbacji wyeliminuje moj problem?

Witam
Nie wiemy z jakiego powodu problemy się pojawiły. Może Pan spróbować i zobaczyć czy to przyniesie zamierzony efekt. Jeśli nie, to prosze się umówić do seksuologa.
Pzodrawiam B.K.

Dzień dobry!

Może tak, może nie - nie jest możliwe tego przewidzieć.
Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych.

Pozdrawiam!