Problemy z karmieniem piersią 9-tygodniowego dziecka

Mam problem z 9 tyg synkiem. Karmie mlekiem nan synek jest bardzo niespokojny w dzien praktycznie tylko drzemie po 10-15 min wieczorami placze jego kupki sa zielone wrecz prawie czarne i cuchnace. Jeden z lekarzy przepisal debredit esputicon i kazal zmienic mleko nan na nan ha stosujemy sie do jego zalecen okolo 10 dni i bez poprawy. Co wiec moge jeszcze zrobic jak pomoc mojemu synkowi? Co moze byc przyczyną?

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie ponownie udac się z dzieckiem do lekarza pediatry, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.