Karmienie bliźniaków w 8. miesiącu

Witam, prodze o porade. Moje blizniaczki sa w osmym miesiacu i od poczatku sa karmione mlekiem modyfikowanym hypoalergicznym, niemieckim Beba ha pre i 1 polskim odpowiednikiem tegoz mleka Nan ha 1. Od ok. miesiaca dziewczynki ulewaja sie i maja czesciej biegunki, a szczegolnie jedna z nich. Czy jest to moze nietolerancja laktozy? Biegunkom nie towarzyszy goraczka. Czy nalezyloby moze zmienic dotychczasowe na mleko bezlaktozowe? Z gory dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam, Elzbieta

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, niestety bez wykonania badania lekarskiego bardzo cieżko stwierdzić co może być przyczyna. Zalecałbym pomimo wszystko wizyte u lekarza pediatry. Pozdrawiam