Problemy z oddychaniem i zawroty głowy a presja ze strony partnera

Witam! Nie wiem od czego zaczac... Trudno mi poskladac mysli. Mam 34 lata i jestem matka dwoch uroczych dziewczynek, ktore sa dla mnie calym swiatem. I chociaz kocham je nad zycie to nie jestem w stanie przekazac im tej milosci. Powodem tego jest moj maz oraz moja mama. Oboje wywieraja na mnie ogromna presje. Czuje sie jakbym byla miedzy mlotem a kowadlem. Nie potrafie juz normalnie funkcjonowac, wszystko wyprowadza mnie z rownowagi. Do tego doszly problemy z oddychaniem i zawroty glowy.

Opisane objawy najprawdopodobniej mają tło emocjonalne (nerwicowe) związane właśnie z relacjami i sytuacją w domu. Zachęcam do skorzystania z pomocy psychologa. W procesie psychoterapii zrozumie Pani przyczyny bycia "pomiędzy" i trudności w relacjach z najbliższymi, a także zdobędzie umiejętności rozumienia swoich potrzeb, stawiania granic i realizowania się zarówno w roli córki, żony jak i mamy.

Dzień dobry, zachęcam panią do konsultacji z psychologiem, podczas której przeanalizuje pani dokładnie swoją sytuację, oraz relacje z mężem i matką. psycholog zaproponuje dalsze kroki postępowania. Pozdrawiam.

gorąco zachęcam Panią, by przyjrzała się temu co się dzieje w towarzystwie psychoterapeuty. Doszła Pani do punktu, w którym Pani ciało wyraźnie wysyła Pani sygnały, że coś się dzieje. Ma Pani też w sobie niewykorzystane pokłady miłości do dzieci. Warto zrobić dla nich swobodną drogę przejścia. Wszystkiego dobrego Pani życzę.

Witam serdecznie,

Wspomniane przez Panią objawy - zawroty głowy i duszność, mogą ( o ile nie są czysto natury medycznej np. kardiologicznej) stanowić reakcje na wspomnianą presję ze strony najbliższych co w konsekwencji może prowadzić do "realnych" chorób. Polecam Pani konsultacje z doświadczonym psychologiem, bądź psychoterapeutą, aby aby móc lepiej zrozumieć sytuację oraz znaleźć najlepszego dla PANI wyjście.

Pozdrawiam,

MM