Leczenie depresji: lęk i zawroty głowy

Witam od paru lat lecze sie z przerwami na depresje prY tym odczowam lęk i zawroty glowy ciagle ktoreczasem nasilaja sie obecnieniebiore zadnychlekownadepresjena lek czy tezawrory moga byc od ciaglego lęku

Lęk, stres, napięcie psychiczne powodują podobne reakcje fizjologiczne organizmu, których skutkiem mogą być opisywane przez Panią zawroty głowy. Proszę przeanalizować w jakich momentach, w jakich konkretnych sytuacjach zawroty nasilają się - być może będzie można wyznaczyć pewien "schemat" i dzięki temu przeciwdziałać zawrotom poprzez przygotowanie się i przepracowanie tych konkretnych sytuacji. Pomocne w tym może być założenia dziennika, w którym będzie opisywała Pani sytuacji i swoje reakcje na nie. Powodzenia!

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i podjąć się leczenia.
Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego lub prywatnie. W internecie dostępna jest również lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.