Problemy z pleśniawkami u 2-miesięcznego dziecka

Moje 2 miesięczne dziecko ma problemy z pieśniawkami. Dwa razy stosowaliśmy Nystatynę i pomagała tylko doraźnie. Smarowanie gencjaną pomaga też tylko na chwilę. Wszystko czego używa malec jest sterylizowane po każdym użyciu. Myję piersi przed karmieniem. Co jeszcze możemy stosować? Może są jakieś inne leki? Jakieś badania pod tym kątem?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się z dzieckiem do lekarza pediatry. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.