Problemy z podaniem znieczulenia w kręgosłup

Witam. Nie dawno mialam artroskopie. Anestezjolog mial problemy aby mnie znieczulic w kregoslup. Zostalo podane znieczulenie ogolne. Jaka moze byc przyczyna tego ze nie mozna bylo sie wkluc?

Witam!
Może mieć pani takie zmiany anatomiczne w obrębie stawów kręgosłupa, że zlokalizowanie przestrzeni zewnątrzoponowej nie było możliwe, a anestezjolog też powinien być człowiekiem i nie kłuć do skutku, tylko w pewnym momencie odpuszcza.
Pozdrawiam.