Problemy ze wzwodem u 18-latka

witam! mam poważny problem z erekcją. Mam 18 lat, i kilka razy próbowałem uprawiać seks z dziewczyną, jednak nie udaje mi się to ponieważ opada i nie mogę wogule wejść. kiedyś dosyć często się masturbowałem(kilka razy w tygodniu) ale zaprzestałem z myślą że to pomoże, jednak nic z tych rzeczy, problem nie ustaje. zacząłem stosować również żel Penisizer, żyły są wyraźniejsze ale erekcji dalej brak. zdaje mi się jakby za mało krwi napływało do członka. poranny wzwód również występuje.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zdecydowanie zalecam wizyte u urologa oraz seksuologa celem postawienia diagnozy. Pozdrawiam

Dzień dobry!

Większość osób ocenia, że początki ich życia seksualnego wiązały się z różnego rodzaju trudnościami. Często mijają one z czasem i rosnącym doświadczeniem. Pomaga wsparcie partnerki, pozytywna relacja w związku, cierpliwość i wzajemna akceptacja.

Gdyby trudność nie mijała z czasem, proszę osobiście zgłosić się do seksuologa.

Pozdrawiam!