Próby kontaktu z matką dziecka

Dziedobry jestem załamany nie wiem co robic raz juz wysłałem wiadomosci seksualne do matki mojego dziecka sistry i policjant mówił mi zebym tego nie robi a znów sie napiłem i to zrobiłem wczoraj do mnie dzwonił i powiedział ze na 99 %bede mial sprawe przeprosiłem powiedziałęm ze nie pamietam ze juz to sie wiecej nie powtuzy i tez jej napisałem jak wczyciezwiałem i mace mojego dziecka ze nie pije wiecej ale bede miał problem przed sadem nie wiem co robic jest mi wstyd prosze .mieszkam zagranica

Takie zachowanie sąd może zakwalifikować jako nękanie. Być może, jeśli zachowuje się pan w taki sposób pod wpływem alkoholu, pomocne byłoby podjęcie terapii uzależnienia i utrzymanie abstynencji. Dla sądu byłaby to informacja, że rzeczywiście chce pan się zmienić, bardziej wiarygodna niż same zapewnienia.

Witam serdecznie,

Na razie ewentualnie może mieć Pan założoną sprawę - jeżeli osoba zgłosi to faktycznie na policję. Niezależnie od tego dobrze byłoby aby trzymał się Pan złożonej obietnicy nie pisania więcej do tej kobiety. Warto byłoby aby Pan przeanalizował dlaczego tak trudno Panu zachować dystans i tym bardziej dlaczego tego typu rzeczy dzieją się po alkoholu. Najczęściej jest to związane z nasileniem się emocji oraz odpuszczeniem blokad po spożyciu alkoholu. Sugerowałabym w tej sprawie szukania pomocy u psychoterapeuty, który może pomóc się uporać z problemem. Jeżeli mieszka Pan poza granicami kraju często istniej też możliwość odbywania sesji z psychoterapeutą poprzez Skype.

Pozdrawiam serdecznie,

Anna Mochnaczewska

www.anna-mochnaczewska.bloog.pl
www.integral.com.pl