Procent wystąpienia padaczki pourazowej rok po operacji usunięcia krwiaka podtwardówkowego

Witam jestem dokladnie rok po operacji usuniecia krwiaka podtwardowkowego po urazie jaki jest procent wystapienia padaczki pourazowej dodam ze robilem niedawno badanie eeg gdzie zapis byl w granicach normy tj czynnosci podstawowa eegg zachowana.w odprowadzeniach ciemniowo potylicznych rejestruje sie fale alfa 9,8-10,7 hz o amplitudzie do 26uv i serie niskonapieciowych fal beta .Rz obecna Hwi fs nie aktywuja eeg jezeli jest mozliwosc zinterpretowania wyniku to bardzo prosze Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

W wyniku EEG jest wniosek, że badanie w granicach normy, ciężko jest bez obejrzenia badania wchodzić w kompetencję osoby opisującej. Proponuję udać się do neurologa, który przeanalizuje Pana badania i będzie mógł udzielić porady. Pozdrawiam