Propozycje wizyty u specjalisty skierowane do osoby cierpiącej na zaburzenia osobowości

Z jaką częstotliwością ponawiać propozycję wizyty u specjalisty, by nie pogorszyć relacji z chorym na zaburzenie osobowości paranoicznej

Dzień dobry.
Na pewno nie co chwilę, nie co dzień, najlepiej spokojnie tłumacząc konieczność wizyty u lekarza. Nie sądzę jednak, że namawianie na konsultację pogorszy w znacznym stopniu funkcjonowanie osoby z tym typem osobowości, proszę nie brać na siebie aż tak dużej odpowiedzialności.
Pozdrawiam.