Prośba o analizę wyniku EEG 23-letniej osoby

Prosze o interpretację eeg: rytm L prawidłowy (10Hz amplit do 80). Rz zmącona Obecna czynność B obfita zwłaszcza w odprowadzeniach czolowych. Widoczne są rozsiane w grupach przeważnie średnionapięciowe fale theta 7-6 Hz o różnej lokalizacji tH zmieksza ich ilosc, Fs-na. Liczne artefakty. Zapis ze zmianami uogolnionymi pod postacią fal theta. Historia- usunięcie glejak 1 st mózgu potylica w 2013r, zawroty głowy bóle głowy, nerwowość, ospalosc, Tegretol cr200(2*1), zaniki korowe, blizna glejakowa

Witam. Zapis eeg nie jest prawidłowy, co najprawdopodobniej jest wynikiem choroby podstawowej. Proszę zgłosić się do neurologa który zmodyfikuje dotychczasowe leczenie.