Jak mam zinterpretować mój wynik eeg?

Proszę o interpretację wyników eeg Opis badania : Czynnosc podstawowa prawidlowo zorganizowana przestrzennie, a odprowadzeniach ciemienio-potylicznych Utworzona jest z nieregularnej czynności fal alfa8,1-11,8 Hz o ampitudzie do 40 uV . Rz obecna . Na tym tle zarejestrowano niezbyt liczne uogolnione grupy, krótkie serie fal theta 5,6-7,5 Hz o ampl. Do 45 uV . HW, FS bez istotnego wplywu na zapis. FS symetryczne wodzenie rytmu podstawowego. Okresy obnizonego poziomu czuwania, sennosci. Artefakty miesniowe, elektrody . Orzeczenie : zapis z cechami nieprawidłowości na tle nieregularnej cz.podstawowej, bez napadowosci

Lek. Michał Lenard

Opis badania musi ocenić neurolog z uwzględnieniem Pani stanu klinicznego i objawów. Pozdrawiam!