Prośba o interpretację rezonansu kolana

PYTANIE DO ORTOPEDY nawiazujac do bolu w kolanie wykonałam rezonans. Bol nasilajacy sie w nocy, rozrywajacy od wewnatrz promieniujacy w gore i w dol od kolana. Bol ogromny w skali 1-10=10.interweniowalo pogotowie.W rezonansie kolana jest napisane " nieznacznie podwyższoną ilość plynu w jamie stawu,stawie rzepkowo -udowym oraz zachyłku podrzepkowym glebokim.Przy tylnym zarysie dalszej części trzonu k.udowej wielokkomorowa kolekcja plynowa wlk.15X7X11 mm". Proszę o interpretacje dziekuje Wiesława

Lek. Tomasz Budlewski

Aby prawidłowo zinterpretować wynik rezonansu magnetycznego należy wykonać je łącznie z bezpośrednim badaniem pacjenta. Proszę udać się do lekarza ortopedy. Po badaniu będzie można określić najbardziej odpowiednie postępowanie.