Prośba o wyjaśnienie wyniku badania TK klatki piersiowej z kontrastem
Zwracam ssię z uprzejma prośbą o wyjaśnienie wyniku badania TK klatki piersiowej z kontrastem.pasma wlokniejacych zmian niedodmowych przysercowo w ps5i jezyczku.Mam 47lat i przez 20 lat palilam papierosy.Z gory dziękuje za odpowiedz

KOBIETA, 13 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Te zmiany najprawdopodobniej są wynikiem wieloletniego palenia.
Pozdrawiam.