Proszę o interpretację badań na różyczkę. Co oznacza wynik?

Skończyłam 25 lat, jestem kobietą. Jestem w 10 tygodniu ciąży. Robiłam badania 3 tygodnie temu, wynik na różyczkę wyszedł następująco: Igg dodatni, Igm plus/minus - mój wynik był 1.2 przy normie 0.8 max.

Wczoraj powtórzyłam badania, ale na wynik mam czekać 2 tygodnie. Przechodziłam różyczkę w wieku 7 lat. Czy to możliwe, że przy takim wyniku miałam ją również teraz, w okresie od kiedy jestem w ciąży?

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Ponieważ Twoje pytanie dotyczy prośby o interpretację wyników badań nie możemy na nie odpowiedzieć, gdyż przekracza to kompetencje naszego portalu.
Skonsultuj wyniki ze swoim lekarzem prowadzącym, który znając Ciebie i mając możliwość przeprowadzenia ewentualnych badań, będzie mógł właściwie je zinterpretować i ocenić Twój stan zdrowia.
Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.
Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl