Protruzja krążka z modelowaniem rdzenia kręgowego

protruzja krążka mk c6i c7 z modelowaniem rdzenia kręgowego i zwężenieleego otworu mk c6 i c7...worek oponowy zredukowany do 6.5 mm ,co z tym zrobić jak to leczyć

Proszę udać się na konsultację do neurochirurga albo ortopedy zajmującego się leczeniem schorzeń kręgosłupa.
Specjalista, na podstawie wyniku badania , zgłaszanych dolegliwości i bezpośredniego badania pokieruje dalszym postępowaniem