Pryszcze na penisie u 23-latka

Mam 23 lata i problem z penisem. Konkretnie to drobne pryszcze na skorze. Nie jest ich dużo, nic nie boli. Mam je od dawna. Wygladaja jak male pryszcze z białym wypełnieniem. Sadze ze to od przetluszczajacej skory - mam racje?
23 LAT ponad rok temu

Witam,
Sugerowałabym wizytę u lekarza urologa, aby zdiagnozować "pochodzenie" tych krostek oraz aby przebadać się pod kątem chorób przenoszonych drogą płciową.
Pozdrawiam