Przebarwienia po zabiegu kwasem TCA

Witam. 10 dni temu miałam robiony zabieg kwasem TCA o stężeniu 30%. Skóra już się złuszczyła jednakże jest nierównomiernie czerwona. Jak długo utrzyma się ten stan i czy jest to normalne że w niektórych miejscach jest rumień a w innych nie? I po jakim czasie schodzą przebarwienia po TCA?

Witam
Skóra po silnym złuszczaniu regeneruje sie aż do 30 dni. Normalne jest, że niektóre miejsca, jak np. policzki, czoło mogą być bardziej wrażliwe. Związane to jest z cieńszą skórą w tej okolicy. Aby uniknąć przebarwień proszę przez cały czas stosować krem z filtrem 50 i nakładać go co 3-4 godziny.