Przebieg zabiegu wycięcia korzenia zęba trzonowego

Chciałabym sie dowiedz jak wyglada zabieg wyciecia korzenia zeba trzonowego czy jest znieczulenie czy nie bo zab jest martwy bo mam obawy i jak to wyglada i czy boli mam ten zabieg pod koniec tygodnia dużo obaw ?

Lek. dent. Bogdan Jaremczuk

ząb przed takim zabiegiem musi być przeleczony kanałowo - zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym - najlepiej robią to periodontolodzy ze względu ma mikrochirurgiczne a nie tradycyjne podejście do problemu
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Każdy zabieg chirurgiczny przeprowadzany jest w znieczuleniu. Najlepiej o samym zabiegu w Pani konkretnym przypadku opowie lekarz, który będzie go przeprowadzał.