Przebywanie w dymie marihuany a obecność THC w testach

Witam. Jestem kierowca autobusów. Co jakis czas kazdy z nas ma testy na obecnosc thc. Ja nie pale ale caly moj dom tak. Gdy siedze w domu w kuchni jest najarane. Przebywam w tym dymke bo musze zrobic sobie jedzenie itd. Jestem osoba aktywna. Codziennie pije zielona herbate, pije wycisnieta cytryne z woda, cwicze na silowni. Czy gdy bede stal w tych oparach i po godzinie lub po 10 godzinach pojde do pracy i zrobia mi testy na pot to bede mial problem? Dziekujeza odpowiedz. Pozdrawiam. Piotr
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Oczywiście istnieje taka możliwość. Dłuższe przebywanie w pomieszczeniu zadymionym powoduje bierną inhalację. W zależności od czułości testu możliwa jest jego detekcja w próbce.