Przechodzenie ospy w dorosłości

Mam pytanie dotyczace ospy.. mam 18 lat i nigdy jej nie mialam ale jako dziecko bylam szczepiona przeciw niej..czy bede ja miec jeszcze?

Witam,
jeżeli przyjęła Pani szczepionkę p/ospie wietrznej to jest duża szansa, że nie będzie Pani narażona na tego wirusa.
Aczkolwiek nie można tego wykluczyć, nawet w przypadku zarażenia się ospą wietrzną objawy mogą być znacznie mniej wyrażone niż gdyby nie była Pani szczepiona.

pozdrawiam