Przełamanie kryzysu w małżeństwie

Witam chciałam sie dowiedzieć do jakiego specjalisty mam sie udać. Otóż mam problem ze sobą jestem w 9ltnim związku małźeńskim, i od jakugoś czasu mam mieszane uczycia co do meza .nie zalezy mi,Nie chce mi sie z nim rozmawiać,co dopiero prxytulać a o seksie to nawet nie wspomnę. Przede mną jest jakiś mur który cieżko mi go przełamać. Wiem ze sama nie dam rady...

Warto skorzystać z pomocy psychologa. Będzie Pani mogła przyjrzeć się swoim emocjom, doświadczeniu, a tym samym bardziej zrozumieć siebie i podjąć decyzje. Być może także terapia par i małżeństw byłaby dobrym pomysłem, choć -jak rozumiem- nie rozmawiała Pani z mężem o dystansie i trudnościach, jakie Pani obecnie odczuwa. Taka rozmowa mogłaby także dużo wnieść- bo pytanie, czy dzieje się tak tylko w Pani odczuciach, czy mąż ma podobnie? Być może wspólnie odczuwają Państwo oddalenie, mniejsze zaangażowanie, brak spełnienia potrzeb i oczekiwań w małżeństwie? Razem mogliby się Państwo także przyjrzeć, co na to wpłynęło, od kiedy tak się dzieje, jak było wcześniej itp.

Witaj!

Proszę znaleźć - psychologa- seksuologa w swojej okolicy, niestety nie da się przez internet rozwiązać pani problemów. Pozdrawiam