Przemęczenie, duszności a zaburzenia miesiączki

Witam , mam 30 lat i od 2 miesięcy mam problem z miesiączką.A mianowicie chodzi oto że początki miesiączki zawszę były mocne krwawienia a teraz są słabsze i krwawienie nie trwa już 6 dni,na 3 dzień krwawienia niema a podpaska jest czysta,kolejne dni to już nie krwawienie lecz bardziej plamienie i to w różnych od stępach czasowych spadło mi moje libido ,jestem przemęczona ale nie mam napadów duszności czy gorąca. Proszę mi powiedzieć czy to morze być menopauza?i co mogę zrobić,bardzo proszę odp.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Biorąc pod uwagę Pani młody wiek, menopauza wydaje się być mało prawdopodobna, choć nie wykluczona. Bardziej prawdopodobne są zaburzenia hormonalne czy zaburzenia funkcji tarczycy. W celu wyjaśnienia przyczyny sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem.