Przepuklina pachwinowa a częste oddawanie moczu

Witam, czy powiekszajaca sie przepuklina pachwinowa moze powodowac klopoty ze strony pecherza moczowego(czeste oddawanie moczu lub sporadyczne jego oddawanie),czy moze powodowac klopoty ze wzwodem oraz z wyproznianem? Dodam, ze w badaniu usg wykryto przepukline ale widocznych cech nie stwierdzono, widac ja tylko podczas wysilku. Pozdrawiam

Potrzebne sa są kompleksowe badania!!! ja , na podstawie tych kilku objawow nie jestem w stanie bez badania pacjenta postawic rozpoznanie , czy chociażby podejrzenia!!! Proponuję byc pod opieka specjalistów!!! zz

Lek. Zbigniew Ĺťurawski

Szanowny Panie - taka istnieje możliwość - ale wcześniej zbadałbym bakteriologicznie mocz.
Pozdrawiam, Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg, Kraków