Przetoka w jamie ustnej po zabiegu operacyjnym

Witam. Po operacji w jamie ustnej zrobiła mi się taka jakby przetoka w brodzie z której wycieka ropa, nieraz z krwią. Zrobiem wymaz z te rany który wykazał mi - gronkowiec złocisty. Brałem już Biodacyne 500 w zastrzykach po których był spokój 2 tygodnie a następnie powrócił wyciek, później wybrałem Ciprofloksacyne po której nie zauważyłem poprawy, zrobiłem ponownie wymaz i znowu wyszedł gronkowiec złocisty pomimo że miał być wrażliwy na te antybiotyki, mógłby mi ktoś coś doradzić ?

Po Biodacynie czyli po Gentamycynie można stracić słuch, wzrok lub nerki. Nie tędy droga. Mieszkasz w mieście Klinik Laryngologicznych. Ten zabieg nie udał się. nie wiem co tam było? Idź do dobrego chirurga głowy i szyi lub chirurga szczękowo twarzowego. Śpiesz się.