Przewlekłe infekcje intymne i stosowanie leków

Od dłuższego czasu cierpię na infekcje intymną. Z polecenia lekarza przyjmuje krem Mikonazol dopochwowo. To juz 4. doba a ja nie czuje poprawy, a wręcz lekkie pogorszenie (wieksze zaczerwienienie i swędzenie). Od lekarza mam dodakowo recepte na krem Clindamycin razem z tabletkami Difucan gdyby pierwsza terapia nie przyniosla efektów. Czy jezeli mam brak poprawy po 4 dniach pierwszej kuracji to mam ja nadal kontynuować czy zaprzestać i wykupic lekarstwa z drugiej recepty?

Witam
Pisze Pani, że infekcję ma Pani od dłuższego czasu,
a chciałaby Pani ją wyleczyć w ciągu 3 dni.
Jeżeli terapia nie jest zakończona, trudno mówić o poprawie.
Zawsze warto stosować się do zaleceń lekarza.
Pozdrawiam serdecznie