Przewlekły kaszel u dziecka a alergia

Syn w okresie jes-zimowym często choruje na kaszel.Pomagają tylko na okrągło brane antybiotyki.W tym roku jest najgorzej.Od września 2014 do teraz choruje średnio raz w mies.Bierze wziewy nebbud ale one nie pomagają wcale.Ma też zyrtec-1 tab. na noc. Lekarz niedawno uznał ze to alergia, ale badąń zrobić nie możemy bo bierze zyrtec, a odstawić lekarz nam tego nie kazał. co może mu dolegać?Jak mogę pomóć synowi? kaszel jest raczej suchy, krtaniowy.Taki szczekajacy.Nasila sie wieczorem podczas snu.

Piotr Pilarski

Sugeruje wizytę u alergolog dziecięcego. Proszę często wierzyć pomieszczenia.

Pozdrawiam.