Przewlekły suchy kaszel u dziecka nasilający się podczas stresu

Dzien dobry! Mam wazne pytanie syn ma suchy kaszel zaczaął sie u niego po przeprowadzce z Polski za granicę - gdzie był wychowywany przez surowego ojczyma. Robiłam tam ważne badanie alergologiczne, ale niestety nie znaleziono łatwo przyczyny - leki zwiewne były podawane. Teraz będzie miał 14 lat, ale nadal ten kaszel mu towarzyszy. Zauważyłam , że podczas stresu się nasila teraz dziecko ma stres w szkole jest dewaloryzowany przez nauczycieli( myślę, że to przez moją opinię;) co zrobic?

Milena Lubowicz

Jeżeli zauważa Pani związek stresu z kaszlem, to proponuję konsultację psychiatryczną.
Pozdrawiam