Przeziębienie, duszności i kaszel

Od poltora tygodnia jestem przeziebiona... Zaczelo sie bolem gardla potem doszedl kaszel, ostatnio w nocy obudzilam sie i nie moglam oddychac wgl, kasłałam i po kilku sekundach przeszlo,bylam cala roztrzesiona, nie wiedzilam co sie dzieje. nastepnej nocy obudzilam sie dwa razy wlasnie kasłajac, ale tylko na kaszel bo oddychac moglam ale tez nie tak w pelni.. Czy to jest cos normalnego w przeziebieniu?

Aleksander Ropielewski

Nie potrafię odpowiedzieć na Pani pytanie jednoznacznie bez przeprowadzenia badania i oceny Pani stanu klinicznego. W przypadku nasilenia objawów prosze skontaktować się ponownie z lekarzem.