Przyczyna bólu prawej strony ciała i duszenia u dziecka

Witam! Proszę o wskazanie (podpwiedź) przyczyny bólu prawej strony ciała od pachy do pasa u dziecka(dziewczynka), po ok 10 od wystąpienia bólu dziecko zaczęło się dusić. Objawy minęły po 1 goddz. od podanie tlenu w szpitalu. dziecko miało chorą krtań 2 m-ce temu. Leczone jest też w klinice nefrologicznej na krwiomocz ale nic szczególnego nie stwierdzono, pozostaje pod kontrolą, Badanie moczu raz na miesiąc, wyniki są różne raz się czerwone krwinki pojawiają a raz nie

Renata GrzechociĹska

Trudno postawić przybliżoną diagnozę bez odpowiednich badań i dokładnego wywiadu. Dlatego proponuję udać się z dzieckiem do pediatry.