Przyczyna jednodniowej gorączki u 11-latki

Witam mam takie pytanie tydzień temu wróciliśmy z wakacji na Korsyce córka lat 11 dostała wieczorem temperaturę i bolała ja głowa żadnych innych objawòw podałam jej ibum i w nocy po godz. 1 druga dawkę i wszystko minęło cały dzień bez gorączki dwa dni temu dostała okres spóźniony o tydzień myślę że przez zmianę klimatu teraz czuję się dobrze nic nie boli temp nie ma. co mogło być przyczyną jednodniowej gorączki? Martwię się

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna jest obserwacja i proponuję udać się do lekarza pediatry. po badaniu bedzie mozna cos więcej powiedzie. przyczyn moze byc wiele/