Przyczyna pocenia się w szparach międzypalcowych dłoni

Mam 63 lata. Od kilku miesięcy mam uczucie (przy dotyku nie widać potu) pocenia się w szparach międzyplacowych dłoni( u nasady). Po umyciu i dokładnym wysuszenia oraz zasypaniu talkiem przez pewien czas czuję ulgę. Co może być przyczyną tych dolegliwości?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, zalecałbym ewentualna wizyte u dermatologa celem wykonania badania i postawienia diagnozy. Pozdrawiam