Przyścienne pogrubienie bł. śluzowej zachyłka zębodołowego zatoki szczękowej

Witam, Z powodu nawracającego bólu zatok miałam zrobioną TK zatok. Wynik - przyscienne pogrubienie bł.śluzowej zachyłka zębodolowego zatoki szczękowej (12mm), pogrubiała śluzówka zatoki klinowej (7mm), sitowie ze zgrubieniami. Zatoki oboczne powietrzne. Czy to pogrubienie jest b.duże, co oznacza? Proszę o odpowiedź, pozdrawiam

Głowa z powodu zatok boli bardzo, bardzo rzadko, to bajer reklam TV pewnych bezwartościowych specyfików niby to na zatoki. Ten opis Pani zatok jest chaotyczny i niepełny. Musze osobiście zbadać Panią o ocenić CD tej tomografii. Ma Pani do mnie niedaleko, zapraszam.