Psychoterapia partnerów w celu poprawy związku

Proszę o informację gdzie można zgłosić się na jakąś terapię z partnerem bezpłatną oczywiście jeśli takie są, nie wiem już jak możemy ze sobą rozmawiać mam wrażenie że on ma swój świat a ja z dzieckiem jesteśmy same sobie nie mamy żadnych wspólnych zainteresować i nawet obowiązków mimo że jest córcia nie chcę rezygnować z tego wszystkiego tak szybko, może jakiś specjalista nam pomoże jestem z rozbitej rodziny nie chcę żeby moje dziecko też tak miało

Warto pytać w Poradniach Zdrowia Psychicznego oraz NZOZach mających kontrakt z NFZ. Nie wszystkie te placówki oferują pomoc dla par i małżeństw, dlatego warto wykazać się cierpliwością. Poszukiwanie pomocy i działanie jest pierwszym krokiem. Świadczy o zaangażowaniu i cenieniu relacji, a to z kolei pomaga w terapii. Dlatego zachęcam do jej podjęcia, może wiele przynieść.

Bez podania miejscowości, w której Pani mieszka trudno o odpowiedź.
Jeżeli jest Pani z okolic Krakowa, to proszę skontaktować się z Zakładem Terapii Rodzin (Szpital Uniwersytecki).