Możliwość bezpłatnej terapii w nurcie behawioralno-poznawczym w Krakowie

Dzień dobry, chciałbym zapytać czy w Krakowie dostępna jest w którymkolwiek ośrodku bezpłatna terapia w nurcie behawioralno - poznawczym?

Dzień dobry,

Tak jednoznacznie określonego ośrodka nie znajdzie Pani w Krakowie, w ramach NFZ.
Lepiej jak Pani będzie szukać ośrodka ze względu na specyfikę problemu, który Pani dotyczy - a wtedy znajdzie Pani bezpłatną terapię.