Puchnięcie nóg, czerwone plamy i ból kostki u 8-letniego dziecka

,Mój syn kacper ma 8 lat w listopadzie narzekał na ból nóg spuchły mu piszczele były czerwone bardzo bolały go nozki do tego stopnia ze nie mógł dojsc do szkoły wyskoczyły mu czerwone plamy na stawach rąk palce i lokcie trafilismy do szpitala diagnoza była zapalenie skórno młodzieńcze mięśniowe bo wykonaniu badań tomograf , biopsja ,badania krwi moczu stwierdzono ze to nie to mam czekac jesli mu spuchna nogi przyjechac do szpitala plamy nie zeszly teraz dziecko nazeka na ból w kostce nie wiem co

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

proponuje aby Pani poszła do lekarza pediatry aby ten wystawił skierowanie do innego szpitala celem wyjaśnienia przyczyny obecności tych plam. Oznacza to, że proces chorobowy trwa dalej.

Pozdrawiam.